Thunfish Liquid Thuna 250 ml

Kód: 77
145 Kč
Skladem (> 10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuňák Thuna Liquid je populární tekutina v kombinaci s našim prémiovým fish Pro Boilie. Tuňák je charakterizován především intenzivním zápachem. Po dlouhou dobu lovili s Tuna Stickmixem v Anglii. Proč ne jako dip nebo kapalina?

Použití:

 Kapalina tuňáka může být také použita pro různé účely. Na jedné straně je můžete použít ke zlepšení návnad nebo nástrah na háčku. Stačí jen nalít na boilies a nechat nasáknout. Na druhou stranu můžete také udělat krok zpět a zpracovat tuňák Thuna Liquid do vlastních boilies.Ideální řešení pro profesionálně vyráběné kapaliny. Jako rybář můžete také směs Thuna-Liquid použít do krmiva a zvýšit atraktivitu pod vodou a odlišit se barevně od vodního dna. Obecně platí, že použití takové kapaliny je ideální pro odlišení od ostatních rybářů. Takovou kapalinu používá rybář k selekci nejmenších kaprů.

Složení a účinek:

Hlavním přísadou jsou přirozeně vypěstované příchutě tuňáků. Toto vzbudí především zvědavost kapra, protože tuňák neplave v našich domácích vodách. Vyzkoušejte naši kapalinu a přesvědčte se sami o efektu a kvalitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dipy,máčedla Karpfenhans
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: